Zajście w ciążę 4 dni przed planowaną miesiączką

czy mogłam zajść w ciążę 4 dni przed miesiaczką jeśli z partnerem uprawialiśmy stosunek a on go wyjoł przed dojściem. Dodam że dni płodne miałam jakieś ponad tydzień temu bo miałam wtedy ciekły śluz a gdy uprawialiśmy stosunek to był gęsty i skąpy czy mogło dojść do ciąży. Dodam jeszcze że został jeszcze 1 dzień do planowanej miesiączki. Proszę o odpowiędz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcji. W opisanej sytuacji istnieje zwiększone ryzyko ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.