Zapłodnienie w cztery dni przed miesiączką

czy mogłam zajść w ciążę 4 dni przed miesiączką jeśli partner doszedł dopiero po wyjęciu. Dodam że dni płodne miałam jakieś ponad tydzień temu bo miałam rzadki ciągnisty śluz a gdy w dniu stosunku był już gęsty i skąpy, czy mogłam zajść w ciąże powiem tyle że do miesiączki został mi jeden dzień proszę o szybką odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie. Ciąża nie jest możliwa w przypadku zbliżenia wiele dni po owulacji a o takim przypadku tu mowa.