Młodzieńcze Idiopatyczne Zapalenie Stawów a remisje

Witam, dwa lata temu zdiagnozowano u mnie MIZS, od ok. stycznia choroba jest w remisji. Od ok 3 lat ciągle choruje na anginy itp. Mam okropnie przerosniete migdalki, ktore trzeba wyciac, ale wolny termin dopiero jest na styczen. Stad moje pytanie, czy mozna jakos przyspieszyc termin operacji? Teraz znowu jestem chora. Tym razem zapalenie krtani, a dwa tygodnie temu okropna angina wirusowa z ropnym nalotem.

Masz bardzo duży problem, który powinien być rozwiązany przez lekarzy już wiele lat temu. Śpiesz się, Jest już trochę za późno ale przyjedź, spróbuję coś zrobić.