Mocne skrzepy u 44-latki

Mam 44 lata ,regularne miesiaczki. Ostatnie krwawienia zaczelo sie 15 tego miesiaca I trwa nadal.Pierwsze 3 dni byly bardzo obfite,od wczoraj wieczora sie zmniejszylo.Dzisiaj wylecialy trzy wielkie skrzepy w ciemnym bordowym kolorze. Podobne skrzepy mialam gdy poronilam ciaze dwa lata temu lecz tym razem na 100% nie bylam w ciazy.Zazwyczaj Pierwsze trzy dni mam obfite ale tym razem bylo gorzej. Nie biore hormonow od kilku lat. Prosze o porade co Moze byc powodem takiego krwawienia?

Elżbieta Rhone

Witam,
przyczyn nieprawidłowego krwawienia u kobiet w Pani wieku jest sporo. Niektóre są niegroźne, inne bardzo poważne. Należy udać się do lekarza.