Mocne wypryski na skórze a zakażenie krwi

witam robiłam badanie crp wynik mój to 0,32 następnie prokalcytonine wynik 0,020 zrobiłam te badania bo myślałam czy mam zakażenie krwi jestem po dwóch operacjach mam od roku mocne wypryski na skórze oraz jęczmienie szukam pomocy co może być tego przyczyną mam 34 lata i nie wiem co mi dolega i co jest przyczyną bolących krost i jęczmieni

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.