Mocny skurcz w lewej łydce podczas pływania

Witam. Wczoraj podczas pływania w jeziorze złapał mnie mocny skurcz w lewej łydce. Po chwili puścił lecz dosłownie chwilę później złapał mnie w prawej i to o wiele mocniej. Sytuacja była na tylko poważna, że ratownik musiał mnie przetransportować łódką na brzeg. Ten silny ból przeszedł, ale nadal odczuwam ból w obu łydkach (jak za długo siedzie nie mogę wyprostować kolan) Czy to coś poważnego i czy muszę zasięgnąć porady lekarza ?

Aleksander Ropielewski

Nie ma takiej konieczności, po silnych skurczach takie dolegliwości mogą się utrzymywać przez kilka dni.