Mocny uciskający ból w okolicy serca i żołądka

Proszę o odpowiedź.Zawsze mój żołądek pracował głośno.Teraz, po przejedzeniu się, po kilku godzinach nad ranem poczułam bardzo mocny uciskający ból w okolicy serca i żołądka, który trwa cały czas.4 razy wymiot.Żołądek jest obolały i cały cas jakby pełny-chociaż głodny. Towarzyszy temu ból z prawej str. jamy brz. ale to jest mniej dokuczliwe.USG wykazało tylko,że są kamienie w woreczku.Przyjmuję POLPRAZOL 20mg i METOCLOPRAMIDUM 10mg 2x1tabl.,NO-SPĘ Forte.Jelita nerki pracują poprawn.Jak sobie p

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej są konsekwencją przejedzenia się oraz kamicy pęcherzyka żółciowego. Proszę przyjmować leki wg zaleceń lekarza prowadzącego oraz w przyszłości dbać o prawidłowe odżywianie się.