Mocny uciskający ból w okolicy serca i żołądka
Proszę o odpowiedź.Zawsze mój żołądek pracował głośno.Teraz, po przejedzeniu się, po kilku godzinach nad ranem poczułam bardzo mocny uciskający ból w okolicy serca i żołądka, który trwa cały czas.4 razy wymiot.Żołądek jest obolały i cały cas jakby pełny-chociaż głodny. Towarzyszy temu ból z prawej str. jamy brz. ale to jest mniej dokuczliwe.USG wykazało tylko,że są kamienie w woreczku.Przyjmuję POLPRAZOL 20mg i METOCLOPRAMIDUM 10mg 2x1tabl.,NO-SPĘ Forte.Jelita nerki pracują poprawn.Jak sobie p

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy jak najbardziej są konsekwencją przejedzenia się oraz kamicy pęcherzyka żółciowego. Proszę przyjmować leki wg zaleceń lekarza prowadzącego oraz w przyszłości dbać o prawidłowe odżywianie się.