Mocny zapach moczu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Od 20.12.14 do 7.01.15 wspolzylam z partnerem bez zabezpieczenia,nie kończył we mnie poza 22.12.14. W dniu 24.12.14 dostałam okres ktory trwał 4 dni. W dniu 8.01.15 czułam kłucie w prawym jajniku i zauważyłam ze moj mocz ma dziwny mocny zapach. Czy moge byc w ciazy ?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.