Moczopędne działanie leku Tialorid Mite

Witam.Mam przyjmować lek na obniżenie kreatyniny Tialorid Mite.W ulotce napisane że jest to lek moczopędny.Mam pytanie.Co ile mniej więcej czasu zmusza on do oddawania moczu?Pytam ze względu na moją pracę,nie mogę robić zbyt częstych przerw.Pozdrawiam.Marzena

Aleksander Ropielewski

Nie ma reguły zwykle jednak nie wymaga to znacznie częstszych wizyt w toalecie, zwiększa się raczej jednorazowa objętość moczu.