Zakończenie kuracji lekiem Betmiga a starania o dziecko

Witam, 10.02 skończyłam brać lek BETMIGA na nadreaktywność pęchęrza, planuję ciąże, ile powinnam odczekać ze staraniami? Lekarz na wizycie powiedział, że będę mogła od razu po skończeniu leku rozpocząć starania, natomiast w ulotce jest napisane żeby nie stosować leku w razie ciąży lub w przypadku planowanej ciąży. Ile więc powinnam odczekać?

Aleksander Ropielewski

Faktycznie jest tak jak Pani przeczytała w opisie leku, jednak należy to interpretować w taki sposób, aby podczas stosowania leku nie starać isę o dziecko. Po zakończeniu terapii nie ma przeciwwskazań.