Mój cykl trwa ok. 32 dni - czy powinnam się niepokoić?

Mój cykl trwał zazwyczaj 28 dni, ale od jakiegoś czasu trwa ok. 32 dni. Czy powinnam się niepokoić?

Witam serdecznie,
długość regularnego cyklu miesięcznego wynosi 28 dni, ale wahania wynoszące +/-7 dni mieszczą się w granicach normy. Zatem Pani cykl mieści się w tych normach. Gdyby dochodziło do wydłużania się cyklu, konieczna będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam