Dni płodne po opóźnieniu okresu o 7 dni

dzień dobry, chciałabym zapytać kiedy wystąpią u mnie dni płodne w przypadku gdy ostania okres miała opóźniony o 7 dni w stosunku do poprzednich ? Zazwyczaj długość cyklu miesiączkowego wynosi u mnie 31 dni. Ostanie 5 miesiączek miałem regularnych. Natomiast ostatnio okres opóźnił się o 7 dni. W przeszłość zdarzały się również opóźnienia wynoszące od 2-7 dni.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Dni płodne również ulegają przesunięciu o tyle samo dni ile opóźni się miesiączka. Pozdrawiam