Czy jednorazowe opóźnienie okresu o 4 dni oznacza także przesunięcie dni płodnych?

Witam. Jeżeli jednorazowo opóźnił mi się okres o 4 dni , to czy dni płodne także się przesunęły ? Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przesunięcie terminu krwawienia oznacza przesunięcie dni płodnych. W wyliczaniu dni płodnych pierwszy dzień krwawienia należy traktować jako pierwszy dzień cyklu.