Jak ustalić kiedy mam dni płodne i najlepiej nie współżyć?

Witam, jak mam ustalic kiedy teraz mam dni plodne i najlepiej nie wspolzyc? Przedstawie moj ostatnie 3 cykle, moze to pomoze w moim problemie. Okres 17 wrzesnia (21 dni cyklu) bo nastepny 7 pazdziernika (33 dni cyklu) bo kolejny ostatni 8 listopada. Przed tymi cyklami mialam regularne co 28-29 dni, moze warto dodac ze 3 pazdziernika wspolzyłam po raz pierwszy w zyciu. Istotona informacja moze byc to ze 19 listopada zazylam tabletke 72 po. Prosze o pomoc w wyznaczeniu moich dni plodnych.

witam,
ze względu na przyjęcie niedawno tabletki 72h po trudno ustalić dni płodne.
Proponuję odczekać po przyjęciu tej tabletki na krwawienie i liczyć pierwszy dzień krwawienia za pierwszy dzień cyklu, a dni płodne wyliczać wg zasady że występują pomiędzy 10 a 14 dniem cyklu.