Planowanie ciąży i wyliczenie dni płodnych

Mam pewien problem z wskazaniem sobie dni płodnych. Ostatnią miesiączkę miałam 7 września i cykl miałam zwykle co 30 dni. Później poprzez tabletki na opóźnienie miesiączki (ze względu na wyjazd) przesunął mi się i zamiast być 7 października to pojawił się 20 października. Teraz nie wiem jak wyliczyć dni płodne?? Chciałabym zajść w ciążę. Dodam, że od 3 dni mam bardzo powiększone i bolące piersi.

Witam,
musi Pani wyliczać dni płodne według standardowej zasady:
dni najbardziej płodne występują między 10 a 14 dniem cyklu, licząc za pierwszy dzień cyklu pierwszy dzień krwawienia (20.10)

pozdrawiam