Wyliczanie dni płodnych a szanse na zajście w ciążę

Witam mam pytanie kiedy sa dni plodne bo chcialam bym zasc w ciaze i nie umie mialam 17.11 okres i skonczyl mi sie 22,11 wtedy sie kochalam ze menzem i nic ze tego nie wyszlo od 24.11 do 30.11 kochalismy sie niewiem czemu nie zaszlam w ciaze pomuscie mi.

witam,
dni płodne proszę sobie wyliczać zgodnie z zasadą:\
między 10 a 14 dniem cyklu licząc za pierwszy dzień cyklu pierwszy dzień krwawienia
Jeżeli cykle trwają dłużej niż 28dni, proszę przesunąć dni płodne o liczbę dodatkowych dni dalej.
np. cykl 30 dniowy - dni płodne między 12 a 16 dniem cyklu.

pozdrawiam!