Obliczenie dni płodnych i starania o ciążę

Okres byl 6 .10 ,6.11 później pojawi la się krew 2 grudnia,teraz zaczęli się 27 grudnia jak obliczyć dni plodne proszę o pomoc staram się o dziecko rok czasu ja mam 39 lat maz dziękuje pozdrawiam

Witam,
ma Pani cykle dość nieregularne żeby jednoznacznie wyliczyć dni płodne.
Przy cyklu 28dniowym należy przyjąć że dni płodne występują między 10 a 14 dniem cyklu, licząc 1 dzień cyklu pierwszy dzień krwawienia.
Mniej więcej w styczniu Pani dni płodne mogą być między 02.01-06.01.2015r.