Czy zaraz po okresie mogę zajść w ciążę?

Witam chcialam sie spytac czy zaraz po okresie moge zajsc w ciaze jestem juz dwa dni po i wspolzylam bez zabezpieczenia chcialam sie dowiedziec czy to dobry czas czy lepiej poczekac z tydzien jeszcze staramy sie z narzeczonym drugi raz bo w grudniu poronilam

Dni płodne wyznacza się w zależności od długości cyklu, zwykle występują na 14 dni przed miesiączką.
Można przyjąc że przy cyklu 28dniowym dni płodne są najbardziej prawdopodobne między 10 a 14 dniem cyklu, licząc za 1. dzień cyklu pierwszy dzień miesiączki