Możliwość starania o dziecko po poronieniu

witam mam pytanie poniewaz staramy sie z narzeczonym o dzidzie. W grudniu poroniłam i nie wiem czy juz moge prubowac ,teraz miesiaczkuje czy po moge juz prubowac czy jeszcze nie i ile po miesiaczce jest dni płodnych

witam,
zaleca się rozpocząć starania w 3 miesiące po poronieniu najwcześniej,
dni płodne występują w zależności od długości cyklu - przy cyklu 28dniowym są między 10 a 14 dniem cyklu