Moja skóra wygląda coraz gorzej - jakie kosmetyki stosować?

Mam mały problem. Mam 12 lat, chciała bym się dowiedzieć jakich kosmetyków powinnam używać. Moja cera jest średnio tłusta i ma zaczerwienienia w strefie ,,T". Podobno najlepsze kosmetyki są naturalne ale gdzie takie znaleźć. Ktoś mi jeszcze polecił serię ,, n***" i ,,P***". Proszę o pomoc bo moja skóra wygląda coraz gorzej.
12 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Prawdopodobnie nasilenie zmian związane jest ze zmianami hormonalnymi zachodzącymi w organizmie. Nie ma jednej metody skutecznej w każdym przypadku. Konieczne jest dobieranie kosmetyków indywidualnie, proszę starać się wybierać te które są przeznaczone do tego typu cery.

Konieczna jest systematyczność i regularność. Proszę unikać także zabiegów które mogą doprowadzić do nasienia dolegliwości, nie wolno zmian drażnić czy wyciskać.

Wiele istotnych informacji zamieszonych jest na naszym portalu, zachęcam do lektury.
Jeżeli mimo troskliwej pielęgnacji zmiany nie ustąpią proszę się zastanowić nad wizytą u dermatologa.

Pozdrawiam.