Mokry kaszel u 33-letniej osoby a odpowiednie działania

Witam Od czwartku mam kaszel mokry. Ten kaszel nie jest męczący. Najgorzej jest z rana. Bo odkasłuję zalegającą flegmę z oskrzeli. Wcześniej byłam przeziębiona miałam katar, ale już zanika. Tylko już trzeci dzień mam mokry kaszel. Kupiłam sobie syrop Ambrosol. Czy powinnam coś jeszcze zastosować na mokry kaszel? Bardzo dobrze się czuję. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.