Morfologia i badanie ogólne moczu oraz bóle nerki i kamica nerkowa w 18. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 18 tygodniu ciąży, lekarz zlecił mi ostatnio wykonać morfologię i badanie ogólne moczu. Czy powinnam się zaniepokoić wynikami? Leukocyty- wynik 10,97/norma 4,00-10,00. Hemoglobina 11,3/12-16 Hematokryt 33.9/37,0-47,0 Monocyty 0,84/0,29-0,71 Ponadto ciężar właściwy moczu wyniósł 1,013 a od dwóch dni pobolewa mnie lekko prawa nerka na której mam kamień. W badaniu nie ma informacji czy występują bakterie. Wizytę u ginekologa mam dopiero za 2 tygodnie. Bardzo proszę o pomoc.

Wyniki badań nie są niepokojące, ale przy obecności kamienia w nerce uzupełniłbym badania o badanie bakteriologiczne moczu (posiew). Nie pisze Pani jaki jest osad moczu - czy są leukocyty i w jakiej ilości w polu widzenia. Pozdrawiam rh