Morfologia i złe samopoczucie

Kobieta, 26lat. Wykonałam morfologię że względu na bardzo złe samopoczucie, osłabienie itp. Większość wyników w normie. Ale: MCHC 32,1 (lekko poniżej normy), leukocyty ilościowo 2,55, ale procentowo 48,3% (norma do 40), ob 4 mm/h, CRP 0,03 mg/l. Czy powinnam się tym niepokoić? Dodam, że od kilku dni biorę leki: Olfen, Neurovit i Clonazepam. Jestem w trakcie leczenia zębów, szczególnie kabalowo. Robiąc badanie chciałam wykluczyć wszelkiego rodzaju zakażenia itp. Jest to powód do niepokoju?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki w granicach normy, na ich podstawie nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam