Morfologia krwi a bolesność mięśni i osłabienie

Witam, Ostatnio robiłam badania: erytrocyty 5,51, leukocyty 6,20, hemoglobina 14,6, hematokryt 44,1, OB - 7, cukier 88 oraz żelazo 184 (norma 37-145). Zauważyłam ostatnio uciążliwy ból mięśni nóg, zawroty głowy, osłabienie - ledwo chodzę. 2 tyg. temu chorowałam i brałam antybiotyk - ospen (odstawiłam gdy pojawiły się silne zawroty głowy i podwyższone znacznie ciśnienie 179/99). dodam że mam Hashimoto, ale ostatnie TSH -1,66 - biorę letrox. co to może znaczyć? czy mam się czym martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.