Morfologia krwi a rozpoczęcie kuracji Izotekiem

Witam, zrobiłem sobie morfologie krwi i rozmaz krwi - mikroskopowo i mam wątpliwości co do tego rozmazu a konkretniej: Pałeczki: 1 (3-5%) Segmenty: 40 (50-70) Eozynofile 1 (2-4) Bazofile 0 (0-1) Limfocyty 58 (20-45) Monocyty 0 (4-8) natomiast w morfologi mam wszystko (prawie - dużej różnicy nie ma) w normie. Od dzisiaj będę leczył trądzik IZOTEKIEM i stąd pytanie czy nie ma przeciwwskazań? Dodam jeszcze że jestem niecałe 2 miesiące po operacji - zespolenie kości łódeczkowatej. Proszę o odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie są wartości bezwzględne krwinek w morfologii, a to jest istotne do oceny prawidłowosći wyniku i możliwości stosowania izoteku.