Morfologia krwi oraz skurcze łydek, szumy w głowie i uszach oraz wzdęcia

Dzień dobry. Ewa 54 lata (wzrost 165 cm, waga około 52 kg).Od ok 4 m-cy źle się czuję-kurcze łydek i stóp w nocy i w dzień, szumy w głowie i w uszach, wzdęcia.Wyniki: morf.-leuk.4,5; erytr.4; NEU%37,6;LYMPH%51,7;MON%8,3; BASO 0; rozmaz:gran.oboj. 35;lim.53;chol.całk.221. Proszę o pomoc

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wynik badania nie tłumaczy objawów. Jedyne co można powiedzieć to to, że poziom cholesterolu jest podwyższony. Proszę zgłosić się do neurologa, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.

Pozdrawiam.