Morfologia krwi wraz z normami
Proszę o interpretację wyników badań krwi. neutrofile % - 27,8 % - norma 40 - 70 limfocyty % - 55,8 % - norma 20 - 45 limfocyty - 5,49 tys/µl - norma 1 - 3,5 monocyty - 1,15 tys /µl - norma 0,2 - 1 bazofile - 0,2 tys/µl - norma 0 - 0,1 Dodam, że od 2 tyg. występuje gorączka, ból mięśni i stawów, ból głowy. Początkowo ból gardła ok. 5 dni natomiast teraz doszedł suchy kaszel. Wykonano RTG klatki piersiowej - wynik prawidłowy.

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Przedstawione wyniki miga wskazywać na infekcje wirusowa. Konieczne jest badanie lekarskie oraz zapoznanie się z całością wyników. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, lub zlecającego powyższe badania.