Morfologia poniżej dolnej normy

witam , mam morfologię poniżej dolnej normy,niskie ciśnienie /100na60/ szybkie kołatania serca, duszności,zawroty głowy i szumy w głowie, guz tarczycy a wczoraj bardzo spuchły mi stopy i opuchlizna cały czas się utrzymuje. Mam to wszystko od paru tygodni i z dnia nadzień czuję się coraz bardziej źle.Bardzo proszę o pomoc... agnieszka lat 39

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę niezwłocznie udać się do lekarza. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.