MORFOLOGIA w ciąży - wyniki

Witam. Interesuje mnie interpretacja wyników morfologii, jestem w 36 tygodniu ciąży. WBC 10.86, LYM% 26.78%, MID% 8.93%, GRA % 64.29%, RBC 4.16, HGB 128, MCHC 373.81, MCH 30.84, MCV 82.51, RDW-CV 13.42%, HCT 34.30%, PLT 181, PDW 18.96%.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Droga Pani!

Wyniki morfologii krwi podane przez Panią są w normie. Lekko obniżony poziom hemoglobiny jest normalny dla ciąży (norma dla kobiet ciężarnych jest obniżona). Nieznacznie obniżony poziom płytek krwi również nie jest powodem do niepokoju.

Proponuję przygotowywać się spokojnie na przyjście na świat nowego członka rodziny.

Polecam nasz serwis abcporod.pl.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.