Możliwość ciąży po stosunku z zabezpieczeniem u 25-latki

Witam, Od kilku miesiecy biore Seronil, jestem po plukaniu zoladka spowodowanym nadmiernym uzyciem srodkow uspokajajacych i cierpie na depresje. Mialam stosunek 8.06, a 23 powinnam miec miesiaczke. Dzis jest 29, ja wciaz jej nie mam. Wspomne,ze oczywiscies sie zabezpieczalismy. Zrobilam test ciazowy wczoraj tj.28 i wyszedl negatywnie. Czy mozliwa jest ciaza w tym przypadku,czy moga byc inne powody? Czy powinnam sie martwic?

Szanowna Pani!

Bardzo prawdopodobne jest że problemy z miesiączką spowodowane są depresją.
Myślę,że warto żeby skontaktowała się ze Pani swoim ginekologiem i ustaliła najlepszą formę antykoncepcji,żeby dodatkowo się nie stresować.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka