Prawdpododobieństwo ciąży u 23-latki

27.09 miałam ostatnią miesiaczkę, trwała do 2.10 zaś 4.10 kochałam sie z tż.niestety nie osiagna orgazmu. po około 2 godzinach sprawdziłam prezerwatywezy czy nie pekła nalewajac do niej wody, niestety ja przelałam. Aby była sucha wytarłam ja delikatnie papierem. I zamiast papier wyrzucic skorzystałam z toalety i podtarłam sie własnie tym papierem. czy mozliwe jest ze na papierze mogły znalexć się plemniki. Czy moge być w ciąży? Miesiaczka mi się spóźnia 1 dzień martwie się

Aleksander Ropielewski

Jest to bardzo mało prawdopodobne, ponieważ prezerwatywy zawierają środek plemnikobójczy.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski