Możliwość ciąży po wprowadzeniu palców do pochwy po wytrysku i dotknięciu spermy

Jestem dziewicą. Mój chłopak miał spermę na palcach, jednak wytarł ją do sucha. Po około 10-15 minutach zrobił mi palcówkę, wcześniej oblizując palcę. Możliwe że miałam dni płodne. Czy jest ryzyko zajścia w ciąże?

Lepiej myć ręce mydłem i ciepłą wodą, niż oblizywać.
Palce w pochwie powinny być bardzo czyste, krótkie paznokcie i wymycie szczoteczką palców-paznokci...
Albo prezerwatywka na palce, wtedy nie będzie lęków...
Pozdrawiam Noworocznie. JW