Możliwość ciąży przy stosowaniu tabletek Naraya Plus

Witam.Mam pytanie odnośnie tabletek Naraya Plus. Stosuje je od pół roku, ale w tym miesiącu po skończeniu barania tabletek placebo krwawienie nie wystąpiło.Mam typowe objawy jak przy miesiączce tylko brak krwawienia.Na dzień dzisiejszy(15.11) jestem w trakcie nowego blistra w3 tabletce.Ostatnie zbliżenie z chłopakiem było7.11Cały czas przyjmowałam tabletki zgodnie z zaleceniami lekarza, oraz nie brałam żadnych antybiotyków oraz nie było wymiotów i biegunek.Czy możliwe jest to bym zaszła w ciąże?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ryzyko ciąży jest bardzo niskie, dla rozwiania Pani wątpliwości proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam