Możliwość ciąży w wieku 47 lat przy 28-dniowych cyklach

Witam , mam 47 lat i regularnie miesiaczkuje co 28dni ...odczuwam w połowie cyklu owulację .Czy mam mozliwosć jeszcze zajscia w ciążę?

Tak. Ale w Pani wieku ryzyko poronienia ciąży wynosi powyżej 90%. Oraz jest bardzo duże ryzyko pojawienia się u płodu wad genetycznych. Przede wszystkim zespołu Downa. Proszę skonsultować się z ginekologiem na temat odpowiedniej dla Pani antykoncepcji.