Możliwość gry w paintball 15 dni po wycięciu brodawki z pleców

Witam 15 dni temu miałem wycinaną brodawkę z środka pleców w okolicy kręgosłupa. miałem założone 3szwy. wczoraj tj.15.02.2015 miałem ściągnięte szwy. mam założony opatrunek mała gaza . lekarz powiedział ze musiał bym jeszcze przez 10dni myśleć o plecach i na nie uważać. czy będę mógł dnia 21.02.2016 udać na Paintball? czy prawie 7 dni od ściągnięcia szwów wystarczą by jako tako móc wrócić do Hobby? oczywiście nie forsowanie się i uważanie na plecy :)

Blizna pierwotna, jaką ma Pan teraz, jest jeszcze słaba. Będzie powoli przekształcać się w bliznę ostateczną, która jest znacznie bardziej wytrzymała mechanicznie. Obecnie nie należy urażać tego miejsca. Urazy i upadki często zdarzają się przy zabawach w paintball, wybór należy do Pana.