Możliwość nie wykrycia ciąży przez test ciążowy

Witam, staramy się z partnerem o dziecko ostatnią miesiączkę miałam 28.04 mam regularne cykle 28 dniowe. Kochaliśmy się codziennie w okresie płodnym, teraz spóźnia mi się miesiączka już 6 dzień. Bolą mnie sutki, mam mdłości, bóle głowy, jestem ospała. Zrobiłam test ciążowy na 2 dni przed planowaną miesiączką, ale nic nie wykazał, pojawiła się jedna kreska. Czy jest mozliwość ze test nie wykrył ciąży?

Szanowna Pani!

Test ciążowy mógł wyjść negatywnie pomimo wczesnej ciąży.Proponuję badania B-HCG z krwi-rozstrzygnie.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka