Możliwość obciążania nogi po złamaniu szczytu kości strzałkowej

4 miesiące temu zeskakując na cienki materac podczas wspinaczki złamałam szczyt kości strzałkowej bocznej lewej nogi. W szpitalu założono mi longetę jednak po 2 tygodniach okazało się, że kość sie nie zrasta. Część ułamaną wmasowano i założono pełny gips pod kolano. Zdjęcia rtg po 1 i 2 tygodniu od założenia gipsu były ok, kości na miejscu. Po 5,5 tygodniach gips zdjęto.Zdjęcie rtg wykazało niepełny zrost. Orteza do końca maja, czy moge obciążać nogę?

Dzień dobry

Najlepiej będzie jeśli z tym pytaniem skieruje się Pani do lekarza prowadzącego, który posiada całą dokumentację medyczną. Udzieli on informacji w jakim stopniu może Pani zacząć obciążać nogę.

Pozdrawiam