Możliwość podania 13-miesięcznemu synkowi mleka Bebiko 2

Czy moge mojemu 13miesiecznemu synkowi dac mleko bebiko 2 ha,dotychczas pil nan 3 ha lecz ceny zaczynaja byc przerazajace dlatego chce zmienic

spokojnie można podać bebiko lub gerbera , dobre jest też mleko w Rossmanie . Przecież wszystkie mleka modyfikowane nie mogą się za bardzo różnic bo muszą spełniać te same normy, różni je trochę smak, i ew. zawartość pro lub pre biotyków ale to nie ma dużego znaczenia bo probiotyki można w razie potrzeby uzupełnić .