Możliwość wymieszania mleka Bebiko z Nan

Moja 3miesieczna corka pije mleko nan pro 1 na zajaczka dostala bebiko 1. Czy moge wykorzystac bebiko i mieszac je z nanem? To znaczy na 120ml wody 1 miarka bebiko a 3 miarki nan? Zaznaczam ze ogulnie chce karmic corke nanem,tylko obawiam sie jak przyjmie bebiko i czy czasem jej nie zasmakuje mam nadzieje ze nie powinna go wyczuc.Szkoda mi by bebiko sie zmarnowalo. A ogulnie jaka jest roznica w tych mleczkach czy bebiko 1 te zwykle zawiera to samo co nan pro 1 Dziekuje , Wesolych Swiat :-)

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

odradzam Pani mieszanie. Preparaty zawierają to samo jednak mogą zawierać inne antygeny które mogą uczulać. Dodatkowo mogą się różnić smakiem i jak Pani powróci do starego mleka dziecko może nie chcieć pić.

Pozdrawiam.