Możliwość rozjaśnienia zębów poprzez usunięcie kamienia

Mam zolte zeby i jesli pojde sciagnac kamien z nich to choc troche mi one rozjasnia sie czy tylko i wylacznie wybielanie w gabinecie stomatologicznym?

Witam!
Usunięcie kamienia i osadów na pewno rozjaśni zęby,ale nie zmieni barwy samego zęba,gdyż to jest sprawa genów... Jest to natomiast zabieg nie tylko kosmetyczny ale i leczniczy,bo ma dobry wpływ na stan dziąseł i warto go wykonywać przynajmniej raz w roku...
Pozdrawiam.