Możliwość sprzedaży akcesoriów do karmienia osoby, która jest nosicielem HIV

Witam Mam hiv czy mogę obcej osobie sprzedać laktator??? Jeśli był za każdym razem wyparzany..... Proszę o odpowiedź

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

w mleku matki zakażonej HIV występują wirusy dlatego istnieje ryzyko zakażenia choć niewielkie. Pomimo to odradzam Pani taki pomysł.

Pozdrawiam.