Możliwość stosowania balsamu brązującego lub samoopalacza przed zabiegiem laserowym

Witam, czy przed zabiegiem usunięcia metoda lasera, znamienia barwnikowego melacynowego można stosować balsam brazujacy bądź samoopalacz ? Mam bardzo jasna karynacje i używam takich balsamów na codzień. Pozdrwiam P

Nie widziałem znamienia , nie mogę więc odpowiedzieć! Proszę pytać lekarza , który będzie wykonywał zabieg!!! Ps. Poza tym , ja , jako poważny , odpowiedzialny i doświadczony w tej kwestii onkolog NIGDY nie usunąłem żadnego znamienia laserem , lecz wyciąłem chirurgicznie z marg. 1 mm i poddałem badaniu histopatologicznemu (taki jest standard światowy) !!! Po usunieciu laserem nigdy nie będzie Pani wiedziała co Pani usunięto!!! pozdrawiam , zż Ps.ps.Proszę o mnie poczytać na stronie głównej i obejrzeć moje clipy na tym portalu.