Możliwość uszkodzenia nerwu, który zaburza funkcje łechtaczki po operacji warg sromowych mniejszych

Witam, Kilka miesięcy temu przeszłam operację warg sromowych mniejszych (labioplastyka). Po operacji nie przeżywam orgazmu bądź jest on słaby, a łechtaczka momentalnie staje się nadwrażliwa. Przez ten problem cały czas chodzę poddenerwowana. Czy możliwe jest, że został uszkodzony przy tej operacji ważny nerw, który zaburza funkcje łechtaczki? Czy jest szansa na wyleczenie wtórnej anorgazmii? (problem dotyczy masturbacji i seksu).

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pano, zalecałbym konsultacje z lekarzem wykonującym zabieg celem wspólnego wyszukania jak najlepszego rozwiązania. Niestety nie znam zakresu operacji i jej przebiegu i nie mogę orzec co moze byc problemem. Pozdrawiam