Neuropatia nerwu stomowego po zabiegu operacyjnym

Witam, 5 miesięcy temu przeszłam operację warg sromowych mniejszych. Niestety po operacji zaczęły się u mnie problemy ze zdrowiem....wstępna diagnoza: neuropatia nerwu sromowego (inaczej zwana vuvlodynią). Moje pytanie jest następujące: jaka jest szansa, że nerw sam się zregeneruje? Czy jest szansa, że kiedykolwiek wyleczę się całkowicie i objawy nie wrócą? Ostatnio ból znacznie zmniejszył się bez stosowania leków, ale wciąż mam problem z nadwrażliwą łechtaczką.

Aleksander Ropielewski

Nie można dać gwarancji na pełną regenerację nerwu oraz pełne ustąpienie objawów, aczkolwiek gdy dojdzie do powrotu funkcji nerwu objawy już nie powinny nawracać.