Leczenie neuropatii nerwu sromowego u kobiety

Witam, Mam prośbę, pytanie o doświadczenia z diagnozowaniem, leczeniem neuropatii nerwu sromowego, u kobiety. Schorzenie nie jest za bardzo popularne w Polsce, a lekarze raczej ignorują i nie zdiagnozują tego, a kobieta cierpi. Rok temu upadła boleśnie na pośladki i po paru tygodniach się zaczęło. Brak innych chorób - potwierdzone wizytami u ginekologów i internistów - składnia do zapoznania się z Pudendal Neuropathy, na poważnie i całkiem serio. Proszę o pomoc.

Istnieją metody leczenia tzw neurostymulacja np. W naszym ośrodku zajmuje się tym dr n med Leszek Herbowski