Zaburzenia widzenia w prawym oku a neuropatia nerwu wzrokowego o nieznanej etiologii

Miesiąc temu bez przyczyny pojawiły mi się zaburzenia widzenia w prawym oku. Lekarze w szpitalu stwierdzili obrzęk zastoinowy tarczy.Po tygodniu leczenia Solu medrolem i porfiryną pole widzenia nadal się zmniejsza. Zrobione zostały wszystkie możliwe badania + rezonans.Wszystko OK.Zostałem wypisany do domu z opisem... neuropatia nerwu II o nieznanej etiologii. Na kontroli tydzień temu lekarz stwierdził że tarcza blednie i nerw zanika. Czy mam jakieś szanse na odzyskanie wzroku?Gdzie po leczenie?

Witam.
Leczeniem neuropatii n. wzrokowego zajmują się okuliści razem z neurologami. Natomiast jeżeli chodzi o neuropatie n. wzrokowego o nieznanej etiologii rokowania są zazwyczaj bardzo ostrożne.
Pozdrawiam