Białe grudki na wargach sromowych mniejszych

Witam, od dłuższego czasu mam problem z licznymi, naprzemian większymi i mniejszymi, białymi grudkami na wargami sromowych mniejszych, większych. Przepisywane do tej pory leki nie dawały rezultatów, później lekarz stwierdził, że powinnam to zignorować. Jest szansa na usunięcie ich, pozbycie się dolegliwości ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, być może warto pobrać material do bvadań np. wymaz.