Możliwość współżycia przy tabletkach Gynalgin

Witam czy mogę aplikować tabletki gynalgin na dzień i czy podczas ich stosowania mogę współżyć?? jestem 15 dni przed miesiączką czy mogę je zacząć aplikować czy dopiero po miesiączce

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli jest Pani 15 dni przed miesiączką, warto rozpocząć leczenie jeszcze przed miesiączką. Do czasu wyleczenia powinna Pani zrezygnować z współżycia.