Możliwość wykonania operacji usunięcia jajnika bez uszkodzenia siatki chirurgicznej

Witam,6lat temu z powodu duzej przepukliny (13 cm.)w bliźnie pooperacyjnej wszyto mi siatke chirurgiczną.Obecnie istnieje u mnie ryzyko wykonania operacji polegajacej na usunieciu jajnika.Czy jest możliwosc wykonania takiej operacji bez uszkodzenia siatki.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ale zwykle taka możliwość istnieje, jak jest w konkretnym przypadku, może dopowiedzieć lekarz, ktory siatkę wszywał.