Duże wybrzuszenie na bliźnie po operacji wyrostka robaczkowego

Witam serdecznie .Po operacji wyrostka robaczkowego utworzyła mi się przepuklina takie duże wybrzuszenie na bliźnie czyli tak zwana przepuklina pooperacyjna .Pierwsze pytanie czy jak był ropny wyrostek robaczkowy to stosuję się siatkę na przepuklinę? czy metodą zwykłą czyli zszyciem? pytanie drugie wybrzuszenie na bliźnie po operacji przepukliny tak jak po operacji wyrostka znów mi towarzyszy dlaczego? i czy siedzenie w pracy nie jest szkodliwe po 12 dniach od zabiegu przepukliny pooperacyjnej?

Witam , rozumiem , że miał Pan operowaną przepuklinę w bliźnie po operacji wyrostka z użyciem siatki i ...jest ponownie przepuklina??? Za malo wiem o calym przebiegu leczenia tj.operacja wyrostka i przebieg pooperacyjny oraz zakres , przebieg i wynik drugiej operacji! Nie moge wiec powiedzieć nic autorytatywnego! PROPONUJE PRZEPROWADZIĆ SZCZERĄ ROZMOWĘ Z OPERATORAMI!!! z.żurawski